Мобілізація тепер зміниться: які помилки врахують

Кирило Буданов, керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, заявив, що держава припустилася помилок у комунікації з громадянами під час мобілізації. Це призвело до того, що деякі українці можуть бути “наляканими” через поточні процеси.

Виступ перед випускниками Київської школи економіки

Цю заяву Буданов зробив під час промови перед випускниками Київської школи економіки, про що повідомляє видання Forbes. Він зазначив, що мобілізація є “справді непростим” питанням, оскільки людям не було належним чином пояснено, що служба в українській армії — це не вирок. Він додав, що альтернативою служби є “російське рабство”.

Виправлення помилок у комунікації

Буданов визнав, що в комунікації зі суспільством були допущені помилки, але запевнив, що вони зараз виправляються. В масах сформувалося ставлення до мобілізації як до смертельного вироку, щоо не відповідає дійсності, а є наслідком вибіркового сприйняття інформації населенням. Він підкреслив, що вважати, ніби у України закінчився людський ресурс, неправильно.

Оцінка Росії щодо мобілізаційного потенціалу України

За словами Буданова, Росія підрахувала, що в разі мобілізації всіх українців віком від 18 років Україна зможе вести війну до 2033 року. Кремль також розглядав можливість зниження призовного віку до 16 років, що, на їхню думку, дозволить Україні воювати до 2044 року. Підкреслюємо, що це розрахунки саме Російської Федерації. Призивати на службу юнаків 18 років, ак тим більш – дітей 16 років, які часто ще навчаються в школі, ніхто не збирається.

Економічні обмеження і цінність життя громадян

Проте Буданов зауважив, що жодна економіка не витримає війни до 2044 року, навіть, економіка, перебудована на військові рейки. Він також наголосив, що Україна цінує життя своїх громадян і не буде використовувати їх безвідповідально.

Лідер для можливого заколоту етнічних груп у РФ

На завершення, Буданов згадав, що в Україні є лідер для можливого заколоту етнічних груп у Російській Федерації, але наразі він ще “набуває спроможності”.