Північноатлантичний альянс припускає, що Росія може атакувати його обʼєкти в Європі

Минулого тижня кілька американських військових баз у Європі були приведені у стан підвищеної бойової готовності через інформацію американської розвідки про можливі диверсійні атаки. CNN повідомляє, що Росія розглядає військові бази та персонал США як потенційні об’єкти для атак, використовуючи підтримувані нею проксі-сили.

Джерела CNN стверджують, що розвіддані свідчать про наміри Росії атакувати американські об’єкти через своїх посередників. Така загроза стала особливо актуальною після кількох інцидентів у Європі за останні місяці. У квітні цього року двоє осіб, громадяни Німеччини та Росії, були арештовані за підозрою в підготовці вибухів і підпалів на замовлення Москви. Серед їхніх цілей були і військові бази США.

Інформація, яку американська розвідка отримала протягом останніх двох тижнів, була настільки тривожною, що вимагала негайного посилення заходів безпеки. 30 червня кілька американських військових баз у Європі підвищили рівень тривоги до стану захисту сил “Чарлі”, який застосовується у випадку ймовірної терористичної загрози або нападу на персонал чи об’єкти.

Ці події підкреслюють серйозність і реальність загроз з боку Росії, яка, здається, готова використати будь-які засоби для дестабілізації ситуації та підриву безпеки США та їхніх союзників у Європі.