Яка частина клієнтів банків – власників платіжних карток, які мають доступ до використання Системи BankID НБУ

Так, частка клієнтів банків – власників платіжних карток, які мають доступ до використання системи BankID НБУ, зросла до 99,9%.

У Національному банку України розповідають, що протягом 2022 року Система BankID НБУ продовжувала безперебійно надавати послуги відповідно до вимог воєнного часу та стабільно розвиватися, попри повномасштабне вторгнення Росії на територію України.

Так, частка клієнтів банків – власників платіжних карток, які мають доступ до використання системи BankID НБУ, зросла до 99,9%.

Крім того, за минулий рік до системи приєдналися чотири банки-ідентифікатори: Індустріалбанк, БАНК КЛІРИНГОВИЙ ДІМ, Юнекс Банк, Банк Інвестицій та Заощаджень, а також були підключені нові мобільні додатки існуючих учасників системи: sportbank (АТ «ТАСКОМБАНК») та NEOBANK | ConcordBank (Конкорд Банк/Concord bank).

“За 2022 рік у Системі BankID НБУ здійснено 32,8 млн успішних електронних ідентифікацій, що на 9% перевищило показник 2021 року (30,2 млн)”, – зазначають у НБУ.

Зокрема, розповідають у Нацбанку, Система BankID НБУ активно використовувалася для:

надання державних публічних послуг, насамперед через мобільний додаток «Дія» та на порталі ID.gov.ua. Це у свою чергу забезпечило громадянам доступ до цифрових версій документів, які визнавалися в Україні та за кордоном, подання заявок на виплати за програмою «єПідтримка», набуття статусу внутрішньопереміщених осіб та багатьох інших послуг;
віддаленого відкриття рахунків, зокрема громадянам, які не мають можливості відвідати відділення банку через вимушене переміщення або неможливість банку здійснити фізичне обслуговування клієнтів в умовах війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *