Прибули на інавгурацію Путіна: чому представники європейських країн не проігнорували цей захід

Попри очікування, на святковому заході з приводу інавгурації Путіна, “засвітилася” ціла низка дипломатичних представників різних країн, не виключаючи і Європу. Аналітики вважають це негативним сигналом для України. Що саме він означає і яких наслідків чекати – читайте далі в статті. 

Отже, серед тих, хто разом з Путіним “радів” початку його нового терміну на посаді Президента Росії, були представники таких країн:

  • Франція;
  • Угорщина;
  • Словаччина;
  • Греція;
  • Мальта;
  • Кіпр. 

На церемонії збиралися бути також офіційні представники від Бельгії, але в останній момент ця країна відмовилася від такого рішення.

Що це означає

Звичайно, це не позитивний сигнал для України. Трактувати присутність дипломатичних представників від інших країн означає, що це – початок формування коаліції, яка готова співпрацювати з новим/старим Президентом Російської Федерації. Головна мета такої співпраці одна – економічна взаємодія. Але і політичні питання не варто відкидати.

Для Росії економічні питання не менш актуальні, адже саме від фінансової спроможності країни залежить здатність забезпечувати власний ВПК і, як наслідок, продовжувати війну, відправляти на неї своїх громадян і таке інше. 

Перспективи

Попри те, що повне обмеження співпраці з Росією стало б гарантією успіху для України, не всі європейські країни готові йти в цьому до кінця. Аналітики зазначають: якби було введено повну заборону на використання російських енергоресурсів, падіння Москви було б питанням кількох тижнів. Але для низки країн питання економічного благополуччя стоїть на першому місці. Вони розглядають війну в Україні в якості політичного інструмента у дипломатичних та торгово-економічних відносинах з державою-агресоркою. 

Навіть ті, хто з першого дня повномасштабного вторгнення Росії віддано підтримують Київ, не припиняє стосунків з Росією повністю. Прикладами можуть бути:

  • Польща – продовжує вести торгівлю з РФ;
  • Франція – не зупинила торговельні операції з Росією.

Отже, Путін вчергове впевнено вступив на посаду, а європейці привітали його з цим.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *