Чи дасть Маск Трампу гроші на передвиборчу кампанію

Стало відомо про зустріч майбутнього кандидата на пост Президента США з мільярдером Ілоном Маском. Мета полягає в тому, що Трамп шукає джерела фінансування передвиборчої кампанії, яка виливається в дуже велику суму. Чи стане Маск спонсором в цій справі?

Сама зустріч відбулася 3 березня. Дональд Трамп обговорював нюанси не лише з Маском, але і з іншими донорами, які підтримують республіканців. Подробиці цієї зустрічі просочилися в загальний доступ. 

Так, кандидат у Президенти не почав одразу з прохань про допомогу. Спершу він розхвалював перед іншими присутніми на зустрічі мільярдера і наголосив, що скоро вони з ним зустрінуться вже особисто, щоб обговорити важливі питання. 

За результатами спілкування не відомо, чи буде Маск спонсорувати прихід Трампа до влади, але аналіз його дописів у соцмережах за останній період говорить про те, що поразка чинного Президента Байдена входить в сферу його інтересів. Близькі до мільярдера люди розповідали, що він дійсно дуже розраховує на це.

Виникає питання: навіщо Трампу, який і сам є зовсім не бідною людиною, фінансова допомога?

  • По-перше, йдеться дійсно про неабиякі кошти.
  • По-друге, фінансова допомога – це своєрідна форма домовленості про те, що після приходу до влади посадовець буде діяти в інтересах того, хто його підтримував.

Ілон Маск в цьому завжди був обережним бізнесменом: він притримувався тієї точки зору, що треба не псувати стосунків з найбільш ймовірними кандидатами. Тому минулого разу (і не тільки) він надавав фінансову підтримку обом партіям, які хотіли просунути своїх представників на пост. При цьому він діяв дуже помірковано: суми були не вирішальними (більше, ніж нічого, але менше, ніж треба), та і розподілялися вони приблизно однаково, щоб ні у кого не було претензій. В той же час хто б не переміг, до нього сміливо можна було б звертатися за необхідності. 

При цьому варто зазначити, що риторика Трампа і Маска останнім часом дійсно полягає в одній площині, тому не виключено, що мільярдер може зважити всі шанси і цього разу не дотримуватись звичного “нейтралітету” у підтримці кандидатів. Адже викидати на вітер зайві гроші – не у звичках багатих людей. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *