Apple Watch в США можуть заборонити

Причина – судовий позов, який виник через технологію відстеження рівню кисню в крові. В епоху ковіду та після неї ця функція стала не просто модною, а й необхідною для багатьох. Проте, зараз через неї в компанії виникли серйозні проблеми.

Apple не вперше стикається з судовими справами з приводу технологій для свого обладнання. Але цього разу ситуація особлива, адже вона стосується порушення патенту, що може не просто знизити продажі Apple Watch, а й привести до заборони останніх лінійок.

Пошуки справедливості

Позов подала компанія Masimo. Цей бренд займається розробкою і випуском медичної техніки. В суді розглядалося одразу 5 порушень різних патентів, які втілились в системі заміру рівня кисню в годиннику Apple Watch Series 6. Суддя з Комісії міжнародної торгівлі (ITC) виніс рішення про те, що один патент дійсно було порушено, в той час як інші позови – відхилено.

Проте навіть одного цього рішення достатньо, щоб вилучити з торгівлі та виробництва лінійку Apple Watch Series 6, яку презентували в 2020 році, а також всі пізніші моделі, де застосовано ту ж технологію. Остаточно це повинна вирішити комісія ITC США.

Надія на зміни

Позовник – компанія Masimo – заявила, що цей крок нарешті змінить ситуацію, адже Apple нерідко вдавалася до того, аби привласнити чужі напрацювання і відкриття, перепакувати і видати за свої. Проте, тепер така тенденція може набрати обертів.

Якими втратами судовий процес виллється для компанії Apple, ще невідомо, але спеціалісти кажуть, що мова йде мінімум про десятки мільйонів доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *